CENNET TÜRKİYEMİZİN MUTEŞEM YERLERİ-Dr. Nihat ÖZKAN GÖNDERİSİ

Güzel insan, cana yakın, hoş sohbet, entelektüel dostumuz Uzman Dr. Nihat Özkan sosyal medya üzerinden SESA Düşünceye gönderdiği ve siz okurlarımıza paylaşmak istediğimiz bu yazı dizisinde  şöyle diyor; Bu bir REHBERLİK HİZMETİDİR... Gidip Geleceğiniz 81 İlimizde Görmeniz gereken yerler burada belirlenmiştir. Hazırlayanlara teşekkür ediyoruz.

PARANIN BARONLARI

Dünyanın Efendileri, Paranın Kralları ya da Kapitalin Baronları. Bu üç tanım SESA Düşünceye aittir.

SESA Düşünce Ekonomi Başkanı Salih KIZAR Yazdı

Değerli takipçilerimiz. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının yatırım teşvik mevzuatı ile ilgili hazırlamış olduğu sunumun son şeklini iki ayrı bölüm olarak sitemizde yayınlayacağız. Konu ile ilgili pratikte karşılaşacağınız sorularınız olursa sitemizde yazarsanız detaylı ve açıklayıcı şekilde sizler için cevaplandırılacaktır. Sitemize yoğun ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkürlerimizi sunarız. Bizlerde siz değerli takipçilerimizin talepleri doğrultusunda yeni konuları işleyeceğiz. Temel amacımız sizlere yardımcı olmak özellikle yatırım yapacak olan takipçilerimize her konuda yardımcı olmaya yol göstermeye caba harcamaya devam edeceğiz.

2023 Yılına DOĞRU: DÜNYADA GÜÇ DENGELERİ

2023 Yılı sadece ülkemiz için değil, Dünyadaki sistemlerin nasıl ve ne yöne doğru yöneleceği açısından da çok önemli bir yıldır.

Siyasette ne yapacak?